Bekas

Pabeigta māja ar zemi
€ 370 000
Zeme
7192 m2
Māja
338 m2
Guļamistabas
3
Kopēt linku
anita@amatciems.lv
+371 2 9190561

Bekas ir mājīga un sakopta māja pašā ciemata centrā, māja ir labiekārota un mēbelēta, koka terase pa visu mājas perimetru. Māja celta pēc individuāla projekta no kvalitatīviem kokmateriāliem.

Pirmajā stāvā ir viesistaba ar plašu skatu uz mājas pagalmu, skaists kamīns, kas apvienots ar virtuves zonu - ēdamistabu, vannasistabu un plašu verandu. Pirts ar dušu ar izeju uz privāto dīķi, duša, veļas mazgātava. Slēgta garāža divām automašīnām un autostāvvieta.

Otrajā stāvā ir trīs lielas guļamistabas, katrai no kurām ir sava vannas istaba ar dušu. Vienā no guļamistabām ir ģērbtuve. Starp guļamistabām gaitenī atrodas kabinets - bibliotēka. No lielās guļamistabas - vairāk kā 40 m2, ar panorāmas logiem, paveras satriecošs skats uz zemes gabalu, ezeru un mežu.

Ir nodrošinātas visas centrālās komunikācijas: ūdens, kanalizācija, elektrība, asfaltēts ceļš līdz mājai. Interneta pieslēgums caur optisko šķiedru, apsardzes signalizācija. Kā apkures sistēma tiek izmantots zemes siltumsūknis.

Zemes gabala platība ir 0,74 hektāri. Māja atrodas vienā no labākajām vietām ciematā. Atrodas liela kopēja dīķa krastā ar zivīm, bet tam ir arī savs neliels dīķis (izeja tieši no pirts). Vieta ir ērta rīta pastaigām un sportam. Ir bārbekjū zona un brīnišķīgs izcirtums, ko ieskauj mežs. Teritorijā ir vairāki ogu krūmi, ābeles, rododendri.

Māja tiek izmantota kopš 2009. gada, labā stāvoklī, taču jāveic daži nelieli darbi, piemēram, terases atjaunošana un pirts krāsns nomaiņa.

Zeme ar māju pārdošanā
Zeme pārdošanā
Viesnīca / Īres māja
Stāvvieta
Video novērošana
Vārtu barjera
Gājēju taka
Asfalts
Zemes ceļš
Bekas
Pabeigta māja ar zemi
€ 370 000
Zeme
7192 m2
Māja
338 m 2