Samteņi

Pabeigta māja ar zemi
€ 595 000
Zeme
6960 m2
Māja
311 m2
Guļamistabas
4
Kopēt linku
anita@amatciems.lv
+371 2 9190561

Mājas platība 311 m2 un plašas terases 137 m2. Māja būvēta pēc individuāla projekta no rūpnieciski ražotiem frēzbaļķiem ar niedru jumtu, ekspluatēta 6 gadus.

Mājas pirmajā stāvā atrodas ērta viesistaba ar lielu kamīnu, tā ir apvienota ar plašu ēdamzonu un virtuvi, šeit ir lieli logi uz dārzu un terasi ar skatu uz austrumiem. Virtuves zonā virtuves iekārta ar iebūvētu sadzīves tehniku, ledusskapi. No viesistabas daļas ieeja kabinetā, WC telpā ar dušu. Visapkārt pirmajam stāvam plaša terase. Mājas otrajā stāvā japāņu stilā iekārtota guļamistaba ar panorāmas logiem, blakus omulīga istaba bērniem, kuras interjers veidots pasaku motīvu stilā. Otrajā stāvā ir viena plaša vannas istaba, kurā ir gan dušas kabīne, gan masāžas vanna. Visapkārt otrajam stāvam balkons. Ērta garderobe. Mājas pamatstāvā pirts (elektriskā), atpūtas telpa ar bambusa apdari, divas istabas, tehniskā telpa un pieliekamais ar aukstā pagraba funkciju lauku labumu glabāšanai. Slēgta garāža divām automašīnām ar iebraukšanu no mājas fasādes puses.

Mājas saimnieki visapkārt mājai ir iekopuši interesanta dizaina dārzus. Pagalma pusē - puķu dobes, augļu koki, zālājs fiziskajām aktivitātēm, bet uz dīķa pusi, kas atrodas no mājas austrumu virzienā, rūpīgi izplānots japāņu stila dārzs meditatīvai atpūtai. Te ir izveidoti pastaigu celiņi, akmens veidojumi ar apgaismojumu, rododendru parks, avotiņš un tējas namiņš ar pavarda vietu. Ierīkota peldvieta Amatciema vislabākajā dīķī!

Kā jebkuram īpašumam Amatciemā, īpašumam nodrošināts pilns komunikāciju spektrs – elektrība, centrālā ūdensapgāde un kanalizācija, optiskais internets 1 Gbit/s, apsardzes signalizācija, apkures sistēma – zemes siltumsūknis.

Zeme ar māju pārdošanā
Zeme pārdošanā
Viesnīca / Īres māja
Stāvvieta
Video novērošana
Vārtu barjera
Gājēju taka
Asfalts
Zemes ceļš
Samteņi
Pabeigta māja ar zemi
€ 595 000
Zeme
6960 m2
Māja
311 m 2