Dadži

Pabeigta māja ar zemi
€ 380 000
Zeme
7770 m2
Māja
243 m2
Guļamistabas
4
Kopēt linku
anita@amatciems.lv
+371 2 9190561
Pilnībā pabeigta un mēbelēta māja, ekspluatācijas laikā rūpīgi uzturēta. Mājas dzīvojamā platība - 243 m2, kopējā platība - 386 m2.
Mājā ir 4 guļamistabas, dzīvojamā daļa ar virtuvi, pirts, vannas istaba, 2 tualetes, liela slēgta garāža vienai lielai vai divām mazākām automašīnām, 2 balkoni (31 m2), terases (kopā 112 m2).
Visā mājā ir kvalitatīvas siltās grīdas (flīzes + ozolkoks). Iebūvēta virtuve ar mākslīgā akmens virsmu. Mājas iekārtošanā piesaistīts profesionāls dizainers. Labiekārtota teritorija. Īpašuma robežā ir mazs dīķis, kā arī ir pieeja lielākam dīķim un daļa no salas, uz kuru ir izbūvēts tiltiņš. Dadži atrodas lieliskā vietā, pašā ciemata sirdī, līdz ar to visas apkārt esošās mājas ir pilnībā pabeigtas un tuvākajā apkārtnē būvniecības darbi vairs nenorisinās.

Māja tiek apsildīta ar Zeme - ūdens siltumsūkni "NIBE" (2012.g). Visā platībā ir siltās grīdas, kas katrā telpā aprīkotas ar atsevišķu regulatoru. Ir uzstādīts papildus modulis, kas vasarā izmanto zemes kontūrā esošo šķidrumu grīdu dzesēšanai. Visa apkure darbojas pilnībā automātiski, atbilstoši iepriekš ievadītiem vēlamajiem parametriem.

Papildus ir Somu Tulikivi kamīns. Ir elektriskā pirts - somu Tylo ražojums ar papildus mitrināšanas funkciju, kā arī burbuļvanna.

Uzstādīta ūdens atdzelžošanas iekārta. Ir uzstādīta gaisa Mitsubishi Lossnay gaisa rekuperācijas iekārta, kas darbojas automātiski atkarībā no CO2 daudzuma gaisā. Ar internetu ir iespējams sekot līdzi vairākiem mājas gaisa parmetriem: CO2, mitrumam un gaisa temperatūrām.

Divkameru koka logi.

Zeme ar māju pārdošanā
GreenSpace
Zeme pārdošanā
Viesnīca / Īres māja
Stāvvieta
Video novērošana
Vārtu barjera
Gājēju taka
Asfalts
Zemes ceļš
Dadži
Pabeigta māja ar zemi
€ 380 000
Zeme
7770 m2
Māja
243 m 2